AFYON BELEDİYE – GALATASARAY İDDAA TAHMİNİ 19.10.19

Posted by

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 4. Hafta mücadelesinde Afyon Belediyesi Cumartesi saat 13.00 da Galatasaray ile karşılaşacak. İddaa deplasman galibiyetine 1.20 oran verirken Bets10 ise 1.36 vermiştir.

Afyon Belediyesi sezonu geç açıp, herkesin düşme potası için favori gördüğü sezona, beklentilerin çok üstünde başladı. İlk iki lig maçında kaybetmelerine rağmen çok iyi oynamışlardı ve adete rakiplerine kök söktürmüşlerdi. Son hafta ise Bahçeşehir Kolejini deplasmanda mağlup etmeyi başardılar. Sınırlı kişilerden skor katkısı alıyorlar. Jr Davies, Hrovat, Zanna öne çıkan isimler. Sınırlı rotasyonu ile bu maçta yine sürpriz yapmaya çalışacaklar. Maç öncesi önemli bir sakatlık haberi yok.

Galatasaray sezona Telekom yenilgisi ile başladıktan sonra evinde Bahçeşehir ve Beşiktas’ı mağlup etti. Haftaiçi Malaga deplasmanında çok iyi mücadele etmesine rağmen sahadan yenilgi ile ayrıldı. Bu maçta Harrison’un skor katkısı Galatasaray adına olumlu bir gelişmeydi. Afyon’ karşı da Harrison ve Webster’ın ön plana çıkacağı düşüncesindeyim. Zaten kalite ve rotasyon olarak Afyon’un önünde bir takım Galatasaray. Maç öncesi önemli bir sakatlık haberi yok.

Galatasaray’ın bu maçta Webster’in Crawford’a karşı sırtı dönük oyunu ile avantaj yakalayıp, formda Harrison ile kolay skora gideceğini düşünüyorum. Bu maçta Galatasaray’dan net bir galibiyet beklıyorum.

İddaa Tahmini: MS 2 – 1.20

Avrupa Bahis Oranı: MS 2 – 1.36

Güven İndeksi: 9