Carmelo Anthony Geleceği Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Carmelo Anthony Geleceği Hakkında Açıklamalarda Bulundu

11 Nisan 2022 Kapalı Yazar: basketbolhaberleri

Yaz döneminde şampiyonluk kazanmak için Los Angeles Lakers ile bir yıllık sözleşme imzalayan deneyimli şutör Carmelo Anthony, NBA’de geçirdiği 19. sezonunda amacına ulaşamadı.

Lakers ile bu sezon büyük hüsran yaşayan deneyimli forvet, ESPN’den Dave McMenamin’e açıklamalarda bulundu.

Yazın serbest oyuncu olacak Melo, kendini mutlu hissedeceği bir yer arayacağını söylüyor. Hâlâ ilk yüzüğünü kazanmak istese de kendini rahat hissettiği bir takımda olmayı tercih ediyor.

“19 yıl sonra hala en üst seviyede basketbol oynayabiliyor ve hala bundan zevk alıp motive oluyorum ve işe gitmeyi takım arkadaşlarımın yanında olmayı seviyorum.”

“Mücadele edip şampiyonluk kazanmak için mutsuz olmam gerekiyorsa, bunu istemiyorum. Bu mutsuzluğu istemiyorum. Etrafımda negatif enerji istemiyorum. Peki şampiyonluk istiyor muyum? Cehennem yılı. Bunun bir soru olduğunu düşünmüyorum. Buna cevap vermek zorunda bile değilim.”

“Ama bence kariyerimin bu noktasında, sadece mutlu olmak ve her gün uyanıp işe iyi bir tavırla gelebilmek en önemli motivasyon kaynağı. Pozitif olmak. Öğretmek, konuşmak, öğrenmek. Bunlar, kariyerimin bu noktasında gerçekten sabırsızlıkla beklediğim şeyler.”

ESPN