Derrick Williams’dan Fenerbahçe’ye Veda Mesajı!

Derrick Williams’dan Fenerbahçe’ye Veda Mesajı!

10 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: baskethaber basket

Geçen yaz Fenerbahçe Beko ile anlaşan ve taraftarların çok şey beklediği Derrick Williams‘ın kontratı bitti ve Valencia ile anlaşarak kariyerinde yeni bir sayfa açtı.

Belki beklentileri karşılayamadı ama yine de atletizmi ve spektaküler smaçları ile Fenerbahçe Beko taraftarının kalbinde ayrı bir yer edinmişti. O da taraftardan bu elektriği almış olacak ki duygusal bir veda mesajı yayınladı.

İşte kişisel twitter hesabından yayınladığı o veda mesajı:

lk olarak Fenerbahçe taraftarına teşekkür etmek istiyorum. Her gün mesajlarınız ve yorumlarınızla gelen kutumu doldurdunuz. Tüm Türk taraftarların sevgisi ve tutkusu, bir basketbolcu olarak istediğiniz her şeyi size veriyor. Tüm özel anlar için teşekkürler.

Takımda ve daha önce hiç yaşamadığım bir ülkede bana kucak açtığınız için tüm takım arkadaşlarıma da teşekkür ederim. Yıllardır İstanbul’da yaşıyormuş gibi hissettim sayenizde.

İstanbul’daki enerji, Fenerbahçe forması giydiğinizdeki hava basketbolda şu ana kadar yaşadığım her şeyden çok farklı. Tekrar teşekkürler.

İspanya’da Valencia formasıyla yeni bir yolculuğa başlayacağım için heyecanlıyım. Sözünüzü tutup anlaşmayı üç gün önce açıklamadığınız için teşekkürler. Bu benim için her şeyden önemli. İşe koyulup maçlar kazanmaya başlamak için heyecanlıyım.

Derrik Williams

2.03 metre boyunda olan 29 yaşındaki NBA patentli forvet, sezon askıya alınana kadar Euroleague sahnesinde 11.3 sayı, 3.9 ribaund istatistikleri ile mücadele etmişti.

https://youtu.be/s3G6pkuxS0k