Fenerbahçe Parkeye Adını Yazdırdı

Fenerbahçe Parkeye Adını Yazdırdı

10 Şubat 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

ING Basketbol Süper Ligi’nde 19’uncu hafta Fenerbahçe Beko ve Bahçeşehir Koleji ekipleri arasında yaşandı. Müsabaka sonucunda sarı lacivertli ekip, 79-100’lük skorla galip gelmeyi başardı.

ING Basketbol Süper Ligi’nde Fenerbahçe Beko ve Bahçeşehir Koleji ekipleri arasında kıran kırana mücadele yaşandı. Müsabaka kanaryanın 79-100 üstünlüğü ile sona erdi.

Bahçeşehir Koleji ekibine konuk olan sarı lacivertli ekip, deplasmanda rakibini açık ara farkla yenilgiye uğratarak 15’inci galibiyetini alırken, rakibe ise 13 kez mağlup olmak düştü.

Fenerbahçe 100 Attı

İki ekip arasında kıran kırana gerçekleşen mücadelede, sarı lacivertlilerde Melih Mahmutoğlu 26 sayı 3 ribaund, Nando De Colo 26 sayı 4 ribaund ve 4 asist, James Nunnally 16 sayı 1 asist ve Leo Westermann da 15 sayı 8 ribaund ve 8 asist ile maça damgasını vurdu. Bu sayılarla galibiyet edinen Fenerbahçe ekibi ise, deplasman mücadelesinin galibi olmanın keyfini çıkardı.

Ev sahibi Bahçeşehir Koleji ekiinde ise müsabakanın skorer ismi, Robert Golden oldu. Golden, 28 sayı 4 ribaund ve 14 asistle parkeye adeta adını yazdırdı. Takımın diğer önemli isimleri ise 18 sayı ve 6 ribaund ile Cameron Clark oldu. Clark, ayrıca 3 kez de asist yapma başarısı gösterdi.

.