Galatasaray Doğa Sigorta John Roberson İle İşlemleri Tamamladı

Galatasaray Doğa Sigorta John Roberson İle İşlemleri Tamamladı

20 Şubat 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Galatasaray Doğa Sigorta, Avustralya’da yer alan South East Melbourne Phoenix ekibinin formasını giyen John Roberson ile anlaşmaya varmıştı. Başarılı oyuncu, maçlarını tamamladı ve sarı kırmızılı ekibe katılım sağladı.

Avustralya’da South East Melbourne Phoenix ekibinde forma terleten başarılı basketbol oyuncusu John Roberson ile ilgili her şey tamamlandı. Sağlık kontrollerinden geçmiş olan oyuncu, artık resmen sarı Galatasaray Doğa Sigorta ekibinde forma terletecek.

Eski takımındaki eksik maçlarını tamamlamanın ardından anlaşmış olduğu cimbom ekibine gelen sporcu, kulübün sponsoru olan Medical Park Bahçeşehir Hastanesi’nde gereken sağlık kontrollerinden geçti ve kendisine forma giyebilmesi için onay verildi.

Oyuncu İle Anlaşma 5 Şubat Günü Yapılmıştı

Sarı kırmızılılarda kendisi ile 5 Şubat günü anlaşma sağlanan basketbolcunun gelişi ise sarı kırmızılıların resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu. Oyuncunun sponsor olan Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde sağlık kontrollerinden geçtiği ve artık takımda forma giyeceğinin bildirisi de yayınlanmış oldu. Sağlık kontrolleri sırasında ayrıca Galatasaray Basketbol Takımı’nın yetkilileri de yer aldı.