Galatasaray Doğa Sigorta Oyuncusunun Acı Kaybı

Galatasaray Doğa Sigorta Oyuncusunun Acı Kaybı

1 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takım kaptanı olan Göksenin Köksal, babasının acı haberi ile yıkıldı.

Ülke olarak zor günlerden geçilmekte olduğu süreçte, spor kulüpleri de Kovid-19 salgını sebebiyle zor günler yaşıyor. Oyuncular, maçlarını oynayamıyor, antrenmanlarını ise bireysel olarak evde yaparak, kendilerine verile programa uymaya özen gösterecek biçimde formlarını tutmaya çaba sarf ediyor. Fakat bu süreçte ölümün de acı gerçeği ile yüzleşmek durumunda kalınıyor.

Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı kaptanı olan Göksenin Köksal da, bu süreçte aldığı acı haber ile yıkıldı. Sarı kırmızılı basketbolcunun babasını kaybettiği öğrenildi.

Kulübün Resmi İnternet Sitesinden Paylaşıldı

Acı haber ise sarı kırmızılı kulübün resmi sitesi üzerinden paylaşıldı. Kulübün yapmış olduğu bilgilendirmeye göre, Galatasaray Doğa Sigorta Basketbol Takım Kaptanı Göksenin Köksal’ın babası olan Ömer Faruk Köksal’ın hayatını kaybetmiş olmasının haberinin derin bir üzüntü ile öğrenildiği ve merhum için Allah’tan rahmet, sarı kırmızılı takımın kaptanı olan Göksenin Köksal, ailesi, yakınları ve sevenleri için de baş sağlığı ve sabır dileklerinde bulunuldu.

Zor bir dönemden geçen sporcu, bir de babasının acı haberini alması ile de daha zor bir döneme girmiş oldu. Köksal için destek mesajları ise neredeyse pek çok kulüpten geldi.