İDDİA: Washington Wizards Domantas Sabonis’i Kadrosuna Katmak İstiyor

İDDİA: Washington Wizards Domantas Sabonis’i Kadrosuna Katmak İstiyor

2 Şubat 2022 Kapalı Yazar: basketbolhaberleri

NBA’de takas döneminin sona ermesine bir haftalık bir süre kala hamle yapması beklenen ekiplerin başında Washington Wizards geliyor.

Bleacher Report’un haberine göre, başkent ekibinin hedeflerinin başında Indiana Pacers’in Litvanyalı yıldızı Domantas Sabonis yer alıyor.

Sabonis’i takıma katmak için Washington Wizards’ın Indiana Pacers’a Rui Hachimura, Thomas Bryant, Deni Avdija, Montrezl Harrell’ın içinde bulunduğu bir paket sunması bekleniyor. Bu paket bile Domantas Sabonis için yeterli olmayabilir.

Sezona 10 galibiyet ve üç mağlubiyetle kulüp tarihinin en iyi başlangıcını yaparak başlamasına karşın Wizards son iki ay yaşadığı düşüşle doğuda on ikinci sıraya kadar geriledi. Play-In turnuvasının tamamen dışında kalma tehlikesiyle yüzleşiyorlar. Bu durum, Bradley Beal’in bu yaz serbest oyuncu piyasasını test etmesinden sadece aylar önce yıldız oyuncunun takımdan ayrılacağı yönünde söylentilerin artmasına sebep oldu. Genel Menajer Tommy Sheppard ise takıma ikinci bir All-Star katarak hem Beal’i memnun etmek hem de takımın daha rekabetçi olmasını sağlamak istiyor.