Kostas Sloukas Yönetimle Anlaştı Sözleşme Feshine Gitti

Kostas Sloukas Yönetimle Anlaştı Sözleşme Feshine Gitti

23 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Koronavirüs salgını nedeniyle şampiyon ilan edilmeden tescil edilen basketbol liglerinde, gelecek sezonun hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediliyor. Bu süreçte en fazla hareketin yaşandığı kulüplerin başında ise Fenerbahçe Spor Kulübü oldu. Edinilen son bilgilere göre, 2015 yılından beri Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nda forma terleten Kostas Sloukas da, kulüple yollarını ayırma kararı aldı. Bu anlamda da sarı lacivertli yönetimle anlaşmaya vardı.

Gelecek sezonun hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden Fenerbahçe Spor Kulübü’nde yeni isimlerin heyecanı devam ederken, ayrılıklar da yaşanmaya devam ediyor. Sarı lacivertli kulüpte 2015 yılından bu yana forma terleten Yunan oyuncu Kostas Sloukas da bu dönemde kulüple yollarını ayıranlar arasında yer aldı.

Sarı lacivertli takımla yollarını ayırma kararı alan Kostas Sloukas, bu konudaki kararı hususunda da sarı lacivertli yönetimle anlaşmaya gitti.

Sarı Kanarya ile yollarını resmen ayırma kararı alan Yunan basketbolcu, yapmış olduğu görüşmenin ardından sözleşme feshi hususunda yönetimle anlaşma sağlandı. 30 yaşındaki tecrübeli sporcu, bu konuda net tavrını korurken, konuya ilişkin kulübün ise açıklama yapmasının beklendiği ifade edildi.

Olympiakos İddiaları Gündem Oldu

Kostas Sloukas ile yollar ayrılma yoluna giderken, sporcunun ise ülkesinin temsilci kulüplerinden olan Olympiakos’ta forma giyeceği tahmin ediliyor.

Kulüpta ise Zeljko Obradovic ayrılığının ardından ayrılan isimler arasında Nikola Kalinic, Derrick Williams, Joffrey Lauvergne, Egehan Arna, Gigi Datome yer alıyor.

Güncel Yazılar