MERSİN ÜNİVERSİTESİ (K)-SAKARYA YÜKSELİŞ KOLEJİ (K) iDDAA TAHMİNİ 13.10.19

13 Ekim 2019 Kapalı Yazar: Selimcan

Türkiye Basketbol Kadınlar 1. Liginde Mersin Üniversitesi Pazar saat 14.00 da Sakarya Yükseliş Koleji ile karşılaşacak. İddaa deplasman galibiyetine 1.60 oran verirken, Bets10 is 1.80 oran vermiştir.

Mersin Üniversite ilk hafta Güre’ye deplasmanda 6 fark ile mağlup oldu. Kadroları genel olarak 99 ve 98 doğumlu oyunculardan kurulu, genç bir takımlar, en tecrübeli oyuncuları 96 doğumlu olan takım tek yabancısı Tysan Cohen.

Sakarya Yükseliş ise sezona Esmeral Tuncluer, yönetiminde giriyor. Bu sezon iddalı ve bu ligin tecrübeli oyuncularını takıma kattılar. Ve bu ligin iyi ve senelerdir burada oynayan yabancısı Sharon Houston ile pota altını kuvvetlendirdiler. Sakarya’ın hedefi bu sezon üst lig olacaktır. Fakat ilk macta beklenmedik bir yenilgi ile sahadan ayrıldılar.

Sakarya Yükseliş, bu maç öncesi sezon öncesi koyulan üst lig hedefi doğrultusunda genç ve tecrübesiz Mersin karsısında ilk hafta alınan yenilgiyi unutturmaya çalışacaktır. Ayrıca pota altında Houston’ın net bir üstünlüğünü bekliyorum. Bu yüzden tahminimi deplasman galibiyetinden yana kullanacağım.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.60

Avrupa Bahis Oranı: MS 1 – 1.80

Güven Endeksi: 7