Aleksandar Djordjevic, Bahçeşehir Koleji Galibiyeti Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Aleksandar Djordjevic, Bahçeşehir Koleji Galibiyeti Sonrası Açıklamalarda Bulundu

10 Ekim 2021 Kapalı Yazar: basketbolhaberleri

ING Basketbol Süper Ligi’nin üçüncü haftasında Bahçeşehir Koleji’ni Jan Vesely’nin bitime 5 saniye kala bulduğu basketle 79-78 mağlup eden Fenerbahçe Beko’da baş antrenör Aleksandar Djordjevic ve oyunculardan Nando De Colo maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Bahçeşehir Koleji’nin son derece güçlü ve organize bir takım olduğunu dile getiren Djordjevic maç sonrası şunları söyledi:

“Önemli bir galibiyetti. Çok iyi bir takıma karşı oynadık. Başından sonuna kadar organize oyun ortaya koydular. Setleri çok başarılıydı. Tecrübeli ve derin bir kadroları var. Çok zor Panathinaikos maçı ve mağlubiyetinden sonra nasıl olduğunu zaten gördünüz. Enerjimiz en yüksek seviyede değildi. Öyle hissediyorum ama ikinci kadroyla da başarılı olmayı başardık.”

Karşılaşmayı 15 sayı ve 5 asistle tamamlayarak galibiyette önemli pay sahibi olan Nando De Colo ise maçın ardından şu açıklamayı yaptı:

“Çok sert maç oldu. Sonunda kazanmayı başardık. İyi bir takıma karşı oynadık, iyi karakter ortaya koyduk. Sezonun başındayız ve maç, maç gidiyoruz.”

Fenerbahçe.org

Fenerbahçe Beko önümüzdeki hafta çift maçın Turkish Airlines EuroLeague’de Salı günü deplasmanda Alba Berlin, Perşembe günüyse evinde Unics Kazan ile karşılaşacak.