ASVEL Villerbaunne – Panathinaikos İddaa Tahmini 10.10.19

Posted by

Turkish Airlines Euroleague 2. hafta mücadelesinde 10 Ekim Perşembe günü, ligin yeni ekibi ASVEL, Panathinaikos’u konuk edecek. İddaa handikapı ev sahibi adına +5.5 olarak belirlerken, bets10 +6.5 olarak belirlemiş.

ASVEL Fransa ligine beklenildiği üzere fırtına gibi başladı. Evinde önce Limoges’i 10, sonra Boulazac ve Cholet’yi 9 farkla geçtiler. Ama özellikle asıl randevu olan Olympiakos maçında rakibini sadece 63 sayıda tutarak 19 farkla geçtiler ve neden burada olduklarını gösterdiler. Evinde ne kadar güçlü olduğunu kanıtlayan ASVEL Maledon ve Payne gibi iki değerli oyuncusundan bugün yoksun olacak.

Panathinaikos ise yeni sezonda henüz yenilgi yüzü görmedi. Ligte evindeki derbide AEK’i ardından yine OAKA’da Kızılyıldızı 87-82 ile geçtiler. 3. periyotta maçı koparmışlardı fakat son periyotta yedikleri 29 sayı silkinmelerini sağladı. Tecrübeli Guard Calathes 21 sayısıyla galibiyetin mimarı olmuştu. Maça ise eksiksiz geliyorlar.

ASVEL son senelerdeki yapılanmasıyla buralara kadar geldi. İlk sınavlarını başarılı bir şekilde verdiler, şimdi ise rakip daha güçlü olan Panathinaikos. Fakat evindeki gücünü kanıtlamış olan ASVEL, EL arenasına aç olan taraftarını arkasına alarak maçı son topa kadar götürecektir. Kazanmalarını bekliyorum fakat daha güvenli olması için handikapı da yanıma alacağım.

İddaa Oranı: MS1 (+5.5) – 1.65
Avrupa Bahis Oranı: MS1 (+6.5) – 1.72
Güven İndeksi : 8