Kızılyıldız – Fenerbahçe İddaa Tahmini 10.10.19

10 Ekim 2019 Kapalı Yazar: Baran

Turkish Airlines Euroleague 2. hafta mücadelesinde 10 Ekim Perşembe günü, Lige geri dönen Kızılyıldız, temsilcimiz Fenerbahçe‘yi ağırlayacak. İddaa Fenerbahçe galibiyeti durumunda sayı limitini 156.5 olarak belirlerken, bets10 157.5 olarak belirlemiş.

İlk hafta OAKA deplasmanında direnen bir kimlik gösteren Kızılyıldız, Gist ve Perperoglu liderliğinde ateşli taraftarı önüne galibiyet için çıkacak. Hücum performanslarının yüksek olduğu bilinen bir gerçek, bunu panathinaikos maçında da kanıtladılar.

Sezona Cumhurbaşkanlığı Kupasını Efes’e kaptırarak başlayan Fenerbahçe favori olmadan gittiği Madrid deplasmanından eli boş döndü. Kötü geçen ilk periyot sonrası yeni transferleri De Colo ve Williams ile maçı başa baş götürmeyi ve rakibine zor şartlar altında 77 sayı atmayı başardı. Sakatlıklardan ve dar rotasyondan dolayı çıkmadan oynayan Derrick Williams takım için ne kadar önemli bir parça olduğunu gösterdi ve Gaziantep maçında güç depoladı. Vesely’nin bu maç oynama ihtimali bulunurken Lauvergne kadroda yok.

Kızılyıldız’ın temsilcimize ateşli taraftarı ve aç kadrosuyla direnebileceği şüphesiz bir gerçek fakat 3-4 yıldır daha farklı bir seviyede oynayan Fenerbahçe’nin kalitesini koruduğu kadrosuyla maçı yeneceğini düşünüyorum. Fakat maçın kıyasıya geçeceği, Kızılyıldızın 75leri Fenerbahçe’nin ise 80leri geçmesini bekliyorum. Bu yüzden MS ve ÜST tahminim güzel bir oranla Fenerbahçe’den yana olacak

İddaa oranı: MS2 & ÜST (156.5) – 2.45
Avrupa oranı: MS2 & ÜST(157.5) – 2.95
Güven İndeksi: 7