BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-AFYON BELEDİYESİ İDDAA TAHMİNİ 12.02.19

Posted by

Türkiye Basketbol Süper Ligi 3. Hafta mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Cumartesi saat 13.00’da Afyon Belediyesi ile karşılaşacak.İddaa bu maçta ev sahibinin ilk yarıyı önde bitirip maçı kazanmasına 1.40 oran verirken, BETS10 ise 1.57 oran vermiştir.

Bahçeşehir Koleji sezona tüm yabancılarını değiştirerek başladı. Fakat iyi bir hazırlık dönemi geçirdikleri söylenemez. İlk iki maçında Bjk ve Galatasaray’a mağlup oldular. JJ Johnson, Hardy ve Golden takımın skor yükünü çeken isimler. Bu maç öncesi önemli bir sakatlık durumu yok.

Afyon Belediyesi ise lige katılım süreci sancılı olan takımlardan. Sezonu geç açtılar. Bu sezonun en büyük düşme adayı konumundalar. Dar bir rotasyon işe mücadele ediyorlar. 5 yabancı ve G. Gulaslan, Burak Eşlik ile 7 kişilik rotasyon ile macları tamamlamaya çalışıyorlar.ilk iki lig maçında yenilmelerine rağmen beklentimin üzerinde bir performans ortaya koydular. Maç öncesi önemli bir sakatlık bulunmamakta.

Bu maçta Bahçeşehir Koleji’nin ilk iki maçtaki yenilgi sonrası reaksiyon ortaya koyacağını düşünüyorum. Zaten kadro kalitesi olarak Afyon ekibinden üstün durumdalar. Bahçeşehir Koleji’nin Johnson, Hardy ve Golden ile Afyon’un kısıtlı rotasyonu karşısında rahat kazanacağını düşünüyorum. Bu yüzden tercihimi Bahçeşehir Koleji’nden yana kullanacağım.

İddaa Oranı: iy 1/ ms 1 – 1.40

Avrupa Bahis Oranı: iy 1/ ms 1 – 1.57

Güven İndeksi: 8