SAN PABLO BURGOS – UCAM MURCIA İDDAA TAHMİNİ 12.10.19

12 Ekim 2019 Kapalı Yazar: Selimcan

İspanya Liga Endesa 4. Hafta mücadelesinde Burgos Cumartesi saat 19.00’da Murcia ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi galibiyetine 1.35 oran verirken, BETS10 ise 1.48 oran vermiştir.

Burgos yeni sezona Liga Endesa’da 3’te 3 yaparak başladı. Bu maçlarda evinde 14 farkla kazanırken, deplasmanda 11 ve 8 farka kazanmıştır. Kadrosuna yeni kattığı oyunculardan iyi verim alıyorlar. Yeni transferlerden Earl Clark, Thad McFadden, Ferran Barras, Ve Tokato Burgos’un yoluna kayıpsız devam etmesinde önemli rol oynuyorlar. Maç öncesi önemli bir sakatlık haberi bulunmuyor.

UCAM Murcia ise lige 12 farklık Betis galibiyeti ile başladı. Sonrasında Real Madrid karşısında farklı bir yenilgi ile sahadan ayrıldılar. Evlerindeki son macta ise 16 farklık bir galibiyet aldılar. Murcia geçmiş yıllardaki gibi evinde etkili olup, deplasmanlarda etkisiz bir görüntü sergilemeye devam ediyor.

Burgos sezona bu kadar formda girdiğini düşünürsek, bu maç öncesi favori durumundalar, ayrıca Burgos’un geniş bir rotasyonu var. Murcia’nın çok kötü bir takım olduğunu düsünmesemde, Burgos’un ev sahibi avantajını ve geniş rotasyonunu kullanarak bu maça kazanacağı düşüncesindeyim.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.35

Avrupa Bahis Oranı: MS 1 – 1.48

Güven İndeksi: 9