Barış Ermiş Transfer Sonrası Açıklama Yaptı

Barış Ermiş Transfer Sonrası Açıklama Yaptı

17 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı’nın kadrosuna dahil olan Barış Ermiş, transfer sonrası açıklama yaptı. Milli basketbolcu, sarı kırmızılı takımın başarısı için ellerinden geleni yapacaklarının da altını çizdi.

Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı kadrosuna 5 yerli ismi daha ekledi. Sarı kırmızılı takıma dahil olan Barış Ermiş de transfer sonrasında açıklama yaptı.

Transfer sonrasında konuşan tecrübeli oyuncu, sezonun başlamasını ise sabırsızlıkla beklediğini ifade etti. İki taraf için de hayırlısı olması için dilekte bulunan başarılı basketbolcu, Galatasaray taraftarının önüne çıkmaktan dolayı da heyecan duyduğunu belirtti.

Elinden gelenin en iyisini yapacağını söyleyebileceğinin de altını çizen milli basketbolcu, yeni sezona ilişkin de değerlendirmede bulundu.

Değişik Bir Sezon Olacak

Yeni sezonla ilgili belirsizliklerin olduğunu ifade eden Barış Ermiş, sporcular olarak kendilerinin de merak ettikleri şeylerin olduğunu belirtti.

Seyircili olup olmayacağı konusunu merak ettiklerinin altını çizen Ermiş, maçların ne zaman başlayacağını da merak ettiğini ekledi.

Ekonomik bakımdan bütün kulüplerin zorlandığını vurgulayan sporcu, oyuncuların bu anlamda zorlandıklarına da dikkat çekti.

Değişik bir sezon olacağını da açıklamalarında belirten Ermiş, geçen sezonu ise neredeyse yarısında bıraktıklarını ifade etti. Ve bu sezon ilk temenninin sağlıklı, kazasız ve belasız bir sezon geçirmek olduğunu ifade etti.

Güncel Yazılar