Robinho

Brezilyalı Futbolcu Basketbolcuya Pas Attı

Posted by

Herkesin merakla beklediği ING All-Star 2020 organizasyonu bugün gerçekleşti. Basketbolseverlerin adeta akın ettiği etkinlikte, biletler de yok sattı. Organizasyonun en damga vuran ismi ise Brezilyalı yıldız futbolcu Robinho oldu.

Bugün gerçekleşen ING All-Star 2020 organizasyonunda birçok renkli ana tanık olundu. Bu anlardan en başlıcası ve nefesleri kesen ise Jonhson’ın Robinho’dan destek istemesi oldu.

ING sponsorluğunda gerçekleşen organizasyonda ING Smaç yarışması büyülü anlar yaşattı.

Smaç yarışmasına katılan isimler ise Türk Telekom’dan Nicholas Johnson, Pınar Karşıyaka’dan Onuralp Bitim ve Teksüt Bandırma’dan da Emanuel Terry oldu.

Smaç yarışması esnasında ise Johnson, izleyici olarak katılan Brezilyalı oyuncu Robinho’dan destek istedi. Medipol Başakşehir’in yıldız oyuncusundan ise basketbol topu ile karşılık geldi.

Topu önce ayağında sektiren sonra da basketbolcuya pas atan oyuncu Robinho, nefes kesen bir asist ile spor kabiliyetini de göstermiş oldu. Bu hareketi ile jüri üyelerinden de 10’ar puan almayı başardı.

Kazanan Onuralp Oldu

Smaç yarışmasının jüri üyeleri ise oyuncu Ozan Güven, şarkıcı Ben Fero, eski basketbol oyuncuları Muratcan Güler, Nevriye Yılmaz ve Ömer Savbir’den oluşuyordu.

ING All-Star 2020 organizasyonundaki smaç yarışmasında ise kazanan isim Onuralp Bitim oldu.