Derrick Williams

Derrick Williams’tan Üzücü Haber

Posted by

Son günlerde herkesin merakla beklediği etkinlikler arasında yer alan ING-All Star 2020, özellikle de takım kadroları ile heyecana sebep olmuştu. Fakat Fenerbahçe Beko’dan üzücü haber geldi. Derrick Williams etkinlikte yer alamayacağını bildirdi.

17. kez düzenlenen büyük organizasyon, özellikle de son 2 senedir unutulmayan anlara imza atılmasında da etkili olmayı başarmıştı. Sinan Erdem Spor Salonu’nda saat 14:00’de gerçekleşecek ING-All Star etkinliği, özellikle de kadroları tarafından merakla beklenen ve heyecan yaratan etkinliklerden biri olmuştu. Fakat Fenerbahçe Beko’dan gelen üzücü haber herkesi üzdü.

Sakatlığı sebebiyle ING-All Star 2020 organizasyonuna da Derrick Williams’ın katılamayacağını söyleyen ise oyuncunun takımı Fenerbahçe Beko oldu.

Yıldız Kaptanlar

Diğer senelere göre farklı bir oyuncu listesi ile basketbolseverleri iyice meraklandıran etkinliğin takım kaptanları ise belli oldu. Beyaz Takım’da sarı lacivertli ekibin Fransız yıldız oyuncusu Nando De Colo olurken, Kırmızı Takım için ise Anadolu Efes’in Amerikalı yıldız oyuncu Shane Larkin kaptan olacak.

Saat 14:00’den itibaren Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan organizasyon ise A Spor ve Tivibu Spor 2 kanallarından canlı olarak izlenebilecek.