Ege Çağan Başçiftçi Büyük Başarıya İmza Attı

Ege Çağan Başçiftçi Büyük Başarıya İmza Attı

31 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Isparta Belediyesi Spor Kulübü Basketbol Takımı’nda forma terleten Ege Çağan Başçiftçi büyük başarıya imza attı. Henüz 15 yaşında olan yetenekli basketbolcu, Basketbol Süper Ligi ekiplerinden olan Türk Telekom’a transfer oldu.

Isparta Belediyesi Spor Kulübü Basketbol Takımı’nda forma terleten 15 yaşındaki Ege Çağan Başçiftçi, önemli bir başarıya imza attı. Genç yaşına rağmen yeteneğiyle dikkatleri çeken basketbolcu, Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Türk Telekom’a transfer oldu.

Takımındaki başarısı ve basketbola olan yeteneği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran genç oyuncunun transferinin ise Kurban Bayramı sonrasında gerçekleşeceği bilgisi edinildi.

Bu süreçte belediyeye veda ziyaretinde de bulunan sporcu, genç yaşta Basketbol Süper Lig takımına transfer olduğu için de mutlu olduğunu belirtti. Ve bugünlere gelmesinde önemli bir katkıya sahip olan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür etti.

Tebrikler Yağdı

Ayrıca, teşekküründe kulüp yöneticisinin yanı sıra hocalarını da unutmayan Başçiftçi’nin orta öğretim hayatına da Ankara’da özel bir kolejde devam edeceği öğrenildi.

Genç yaşına rağmen önemli bir başarıya imza atan sporcuya bir tebrik de Belediye Başkan Yardımcısı Fahretdin Gözgün’den geldi. Sporcuya, örnek alacak diğer gençler olacağını da belirterek, Isparta’dan da çok Ege’ler çıkacağının mesajını verdi. Ve Gözgün, kendileri için de genç ismin gurur kaynağı olduğunu ekledi.

Güncel Yazılar