Erdem Can Transfere İlişkin Önemli Açıklamalarda Bulundu

Erdem Can Transfere İlişkin Önemli Açıklamalarda Bulundu

24 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Fenerbahçe Beko ekibinde yardımcı antrenör olarak görev alan Erdem Can, transfere ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Şutör oyuncu konusu üzerine çalıştıklarını belirten Can, bu sürecin gelecek süreçte de ortaya daha net bir şeyler koyacağını ifade etti.

Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı’nda gelecek sezonun hazırlıkları sıkı bir çalışma ile sürdürülüyor. Bu süreçte önemli bir açıklama ise sarı lacivertli kulübün yardımcı antrenöründen geldi.

Fenerbahçe Beko ekibinin yardımcı antrenörü Erdem Can, şutör oyuncu transferi için çalıştıklarını söyledi. Bu sürecin ise gelecek birkaç günde daha da netleşeceğinin altını çizdi.

Yeni Sistem Hazırlıkları

Günün sonunda başarılı olabilmek adına da aç olan oyuncuları birtakım riskler ile bir araya getirmek istediklerini ekledi. Daha iddialı bir takım oluşturmaya çalıştıklarını söyleyen Erdem Can, şu an için ise herkesin şutör oyuncu hususunda isteği olduğunu ifade etti ve buna kendisinin de katıldığını belirtti.

Doğru çalışma ve doğru oyun sistemi de bunu belli bir noktaya getireceklerini düşündüğüne dikkat çekti. Ve Lorenzo Brown’ı da, Leo Westermann, Dixon ve De Colo ile birlikte oynayabileceği sisteme de oturtmaya çalıştıklarını ifade etti.

Güncel Yazılar