Ergin Ataman: “Olimpia Milano Sezonun En İddialı Takımı”

Ergin Ataman: “Olimpia Milano Sezonun En İddialı Takımı”

14 Ekim 2021 Kapalı Yazar: basketbolhaberleri

Turkish Airlines EuroLeague dördüncü hafta mücadelesinde 15 ekim Cuma günü deplasmanda Olimpia Milano ile karşılaşacak Anadolu Efes’te baş antrenör Ergin Ataman ve oyunculardan Filip Petrusev karşılaşma öncesi açıklamalarda bulundu.

Olimpia Milano’nun EuroLeague’e harika bir başlangıç yaptığını kaydeden Ergin Ataman zor bir maçın kendilerini beklediğini kaydederek şunları söyledi:

“AX Armani Exchange Milan sezona çok iyi bir başlangıç yaptı. Onlar bu sezonun en iddialı takımı. Süper bir antrenörleri ve çok iyi mücadele eden bir takımları var. Zor bir maç olacak…”

Oyunculardan Filip Petrusev ise Olimpia Milano’nun zorlu ve formda bir rakip olduğunu kaydederek takım halinde kazanmaya odaklandıklarını şöyle dile getirdi:

“AX Armani Exchange Milan gerçekten iyi bir takım. Üç galibiyetle başladılar ve biz henüz kazanamadık. Bu yüzden kazanmaya başlamamızın zamanı geldi. Onları sezon başındaki hazırlık maçlarından tanıyoruz. Nasıl bir takım ile karşılaşacağımızı biliyoruz. Zor bir maç olacak ama kazanacağımıza inanıyoruz.”

Anadolu Efes Spor Kulübü