Fenerbahçe Beko Rakibi Türk Telekom’u 91-67 Skorla Mağlup Etti

Fenerbahçe Beko Rakibi Türk Telekom’u 91-67 Skorla Mağlup Etti

3 Şubat 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Basketbol Süper Ligi’nde 18. Haftanın kritik denilebilecek karşılaşmalarından birisi de Fenerbahçe Beko ve Türk Telekom arasında gerçekleşti. Kıran kırana geçen mücadelenin galibi ise sarı lacivertli ekip oldu.

Basketbol Süper Ligi’nde 18. Haftanın önemli mücadelelerinden birisi de Fenerbahçe Beko ve Türk Telekom arasında gerçekleşti. Karşılaşmanın galibi ise 91-67 skorla sarı lacivertli ekip oldu.

Kıyasıya gerçekleşen mücadelede, parke üzerinde baskın olan ekip kanaryalar oldu. Birinci periyotta 21-14 önde olan sarı lacivertli ekip, ilk yarıyı 54-30’lık skorla tamamlamayı başardı.

İkinci yarıya da tempolu başlayan Fenerbahçe Beko ekibi, 3. Periyodu da 76-54 olarak önde tamamladı. Son periyoda geldiğinde ise iyice hücuma geçen sarı lacivertliler, maçı 91-67 skorla tamamlayarak, galibiyet yaşadı.

Toplamda 14. Galibiyet

Bu mücadelenin ardından Fenerbahçe ekibi, lig sürecinde yaşamış olduğu galibiyetleri de 14’ e çıkarmış oldu.

Mücadelenin yıldız isimlerinden birisi de galip takımın başarılı basketbol oyuncusu Derrick Williams oldu. Williams, Fenerbahçe Beko formasıyla bugüne kadar ki en başarılı performansı gerçekleştirmiş oldu.