Fenerbahçe Beko’da transfer hareketliliği

Fenerbahçe Beko’da transfer hareketliliği

26 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Son yıllarda aldığı başarılarla hem taraftarını hem de Türkiye’yi gururlandıran Fenerbahçe Beko, yeni sezon çalışmalarına devam ediyor. Her ne kadar takımın geleceği hakkında çeşitli tartışmalar yapılsa da transfer çalışmalarına hız kesmeden devam eden Fenerbahçe Beko, gözünü Real Madrid takımında oynayan Trey Thompkins’e dikti.

Covid-19 virüsünün tüm spor dallarını etkilemesiyle birlikte basketbol liglerine de belli bir süre ara verilmiştir. Liglere ara verilse de birçok takım yapılanmasına ve transfer çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye’nin Euroleague temsilcilerinden olan Fenerbahçe Beko takımı da farklı oyunculara transfer teklifi götürmeye devam ediyor.

Uzun zamandır Real Madrid forması giyen ve Euroleague’nin başarılı oyuncularından biri olan Trey Thompkins birçok takımın radarında bulunuyor. Fenerbahçe’nin de transfer teklifi yaptığı belirtilen ABD’li basketbolcunun ve takımının kararı merak ediliyor.

Fenerbahçe’den Trey Thompkins bombası!

Real Madrid oyuncusu olan Trey Thompkins, Euroleague’nin en yetenekli oyuncuları arasında gösteriliyor. Fenerbahçe’nin yakın takibe aldığı oyuncunun takımı ile olan sözleşmesi sona eriyor. Arjantin kaynaklı haberlere göre Fenerbahçe Beko, sözleşmesi bitecek oyuncuya oldukça yüksek bir teklif yaptı.

Henüz 29 yaşında olan oyuncu son sezonlarda gösterdiği başarılı performans ile birçok takımın ilgisini çekmeyi başarmıştır. Salgın’ın yayılmasının ardından yaptırdığı test pozitif çıkan oyuncu, gördüğü tedavinin ardından iyileşmiştir. Oyuncunun gelecek sezon için hangi takımı seçeceği merak ediliyor.