İtalyan Ekip Yeni Sezon İçin Brad Wannamaker’ı Kadrosunda İstiyor

İtalyan Ekip Yeni Sezon İçin Brad Wannamaker’ı Kadrosunda İstiyor

13 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’nde yer alan AX Armani Exchange Olimpia Milan ekibi yeni sezon için hazırlıklarına devam ediyor.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle Bakanlık tarafından alınan karar gereği tüm ligler süresiz olarak askıya alındı. Bu süreçte önceki sezonun maçlarını düşünenler yönetimler ise bir yandan yeni sezon için hazırlıklarını yapmaya tüm hızıyla devam ediyor.

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’nde mücadele veren İtalyan ekip AX Armani Exchange Olimpia Milan ise, transfer hazırlıklarına başladı. Ettore Messina yönetiminde olan takım, gelecek sezon kadrosunda Fenerbahçe ekibinin başarılı oyuncusu Brad Wanamaker için harekete geçti.

Sarı lacivertli oyuncuya formasını giydirmek isteyen İtalyan ekip, güzel bir teklif alırsa tekrardan Avrupa’ya dönmenin kararını ise alabilir.

Brad Wannamaker Gelecek Teklifi Değerlendirecek

Boston Celtics ekibinde son derece başarılı bir sezon geçiren başarılı oyuncu, bu süreçte almış olduğu teklife göre hareket etmiş olacak. Bu sezon ise NBA’den Shelvin Mack hamlesi ile ön plana çıkan Messina, onun boşluğunu da tekrardan bir NBA oyuncusu ile doldurmanın planlarını yapmayı sürdürüyor.

Öte yandan Fenerbahçe ekibinde forma giyen Brad Wanamaker ise, 2016-2017 sezonunda Darüşşafaka ekibinde forma giymişti. 2017-2018 sezonundan bu yana da sarı lacivertli takımın formasını giyen başarılı basketbolcunun, alacağı iyi bir teklifi değerlendireceği de düşünülüyor.