Kenan Sipahi Fenerbahçe İle Anlaştı

Kenan Sipahi Fenerbahçe İle Anlaştı

16 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Koronavirüs salgını sonrasında tescil edilen basketbol ligleri, özellikle de Fenerbahçe Beko için önemli bir hareketlilik yarattı. Bu zorlu dönemde, özellikle de Başantrenör Zeljko Obradovic ile yolların ayrılması takımı önemli bir döneme sürükledi. Bir müddet kimi başa getireceği konusunda endişeleri bulunan Sarı Kanarya, sonradan da Igor Kokoskov ile anlaşarak kolları sıvadı. Transferler hız kesmeden devam ederken, Real Betis ekibinde forma terleten A Milli basketbolcu Kenan Sipahi ile de anlaşmaya varıldı.

Bu sezonun bitimine az bir zaman kala koronavirüs pandemisi nedeniyle Türkiye’de tüm basketbol ligleri tedbir gereği tescil edildi. Bu dönemde en çok sıkıntı yaşayan kulüplerden biri de Fenerbahçe Beko oldu.

Sarı lacivertli takımın tecrübeli basketbol koçu Zeljko Obradovic, daha liglerin askıya alınma kararıyla soluğu ülkesinde bulundu. Sonrasında da 1 sene boyunca antrenörlük yapmama kararını aldığını duyurdu.

Transfer Hareketliliği Devam Ediyor

Sözleşmesi Obradovic ile sona eren Fenerbahçe ise, yolu yeni bir hocada buldu ve Igor Kokoskov ile de bu süreçte anlaşmaya vardı. Başarılı koçun sarı lacivertli takımın başına gelmesiyle de kulüpte transfer hareketliliği başladı.

Önemli transfer gelişmeleri ile gündem olmayı başaran Sarı Kanarya, gelecek sezonda daha iddialı bir kadro kurma konusuna önem vermeye de devam ediyor.

Edinilen son bilgilere göre Kenan Sipahi, gelecek sezonda artık sarı lacivertli formayı terletecek.

Güncel Yazılar