Kevin Durant İle İlgili Steve Kerr’den Açıklamalar Geldi

1 Eylül 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Golden State Warriors ekibinin Başantrenörü Steve Kerr, eski oyuncularından Kevin Durant ile ilgili önemli açıklamalara imza attı. Koç, özellikle sporcunun sahip olduğu yeteneğine ilişkin konuştu.

Golden State Warriors ekibinin basketbol koçu olan Steve Kerr, eski oyuncularından olan Kevin Durant ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Başarılı sporcunun sahip olduğu yeteneğe ilişkin vurgu yapan çalıştırıcı, gördüğü en yetenekli ismin Durant olduğuna dikkat çekti.

Kevin Durant ile ilgili çarpıcı açıklamalara imza atan basketbol koçu, o dönemde sahip olduğu kadroyla önemli başarılara imza atmıştı. Birkaç sezonluk Golden State Warriors kadrosu ile önemli başarılar yaşayan Steve Kerr, eski oyuncusuyla yaşamış olduğu tecrübeye değinerek, oyuncunun yeteneğine ilişkin önemli yerlere değindi.

Art Arda İki Şampiyonluk Sevinci Yaşamıştı

Yapmış olduğu açıklamada, Kevin Durant’ın her şeyini, hızını, vücut boyutunu, atletizmini hesaba katma durumunda, hayatında görmüş olduğu en yetenekli basketbol oyuncusu olduğunu düşündüğünü ifade etti.

Golden State Warriors ekibinde 2016-2017, 2017-2018, 2018-2019 sezonlarında forma giyen Durant, takımıyla art arda iki kez kupa kaldırmıştı. 2018-2019 sezonunda ise Toronto Raptors ekibine karşı kaybedilen şampiyonluk sonrasında ayrılmış ve Brooklyn Nets ekibine dahil olmuştu.

Güncel Yazılar