Kevin Durant, Takas Talebini Brooklyn Nets Sahibiyle Görüşecek

Kevin Durant, Takas Talebini Brooklyn Nets Sahibiyle Görüşecek

3 Ağustos 2022 Kapalı Yazar: basketbolhaberleri

Brooklyn Nets’in yıldızı Kevin Durant’in takımdan ayrılmak istemesinin ardından bir aydan fazla süre geçti. Takas talebini dile getirdikten sonra, kariyerine Phoenix Suns veya Miami Heat’te devam etmek istediğini dile getiren süper yıldız için şu ana kadar yapılan takas görüşmelerinden hiçbir sonuç çıkmadı.

Heavy.com’dan Steve Bulpett’in raporuna göre, 33 yaşındaki Kevin Durant bu hafta içinde takas talebini Brooklyn Nets’in sahibi Joe Tsai ile görüşecek.

İlgili haberde ismini açıklamayan bir kaynak Steve Bulpett’a Kevin Durant’ın durumuyla ilgili şunları dile getirdi:

“Bu hafta içinde takım sahibiyle görüşecek. Bu toplantıdan ne çıkacağı hakkında hiçbir fikrim yok. KD’nin mutsuz olduğu bazı şeyler var ve bunların hiçbirinin burada çözüleceğinden emin değilim.”

Geçtiğimiz günlerde Brooklyn Nets’in Durant’in takas talebini geri çekmesini beklediğine yönelik haberler çıkmıştı. 33 yaşındaki yıldızın hali hazırda takımıyla 2026 yazına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Geçen sezon Kevin Durant, 55 normal sezon maçında 29.9 sayı, 7.4 ribaunt ve 6.4 asist ortalamaları tutturmuştu. Buna karşın Brooklyn Nets doğu konferansı play-off ilk turunda Boston Celtics’e 4-0 süpürülmüştü.