Koç Jasikevicius ve Wilbekin, Efes Galibiyeti Sonrası Açıklamalarda Bulundular

Koç Jasikevicius ve Wilbekin, Efes Galibiyeti Sonrası Açıklamalarda Bulundular

9 Haziran 2024 Kapalı Yazar: baskethaber basket

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi final serisi ikinci maçında Fenerbahçe Beko, konuk olduğu Anadolu Efes‘i 70-101’lik skorla farka boğdu!

Karşılaşmanın ardından Fenerbahçe Beko‘nun Litvanyalı koçu Sarunas Jasikevicius açıklamalarda bulundu:

Çok mutluyuz çünkü baştan itibaren tonu belirledik. Anadolu Efes’li oyuncular tabii ki reaksiyon gösterdi ve zorlaştırdı işimizi. Ama kararlı bir şekilde oynayarak bitirdik maçı. Müthiş bir performans gösterdi herkes bundan çok mutluyuz. Zaten sezon çok uzun bunu hemen unutup 3. maça hazırlanmamız gerekiyor. Taraftarlarımız gelsin, bize destek versinler, oyuncularda odaklı bir şekilde sahada olacaklardır.

Fenerbahçe SK

Yıldız guard Scottie Wilbekin ise şu ifadeleri kullandı:

Takım performansı olarak çok iyiydik, rahat bir şekilde değil, odaklı bir şekilde başladık. Ama bir sonraki maçta agresif olarak geleceklerini biliyoruz. Çok iyi ve tehlikeli bir takımlar, serinin üçüncü maçında da aynı şekilde oynamamız gerekiyor. Taraftarlarımızın bizi desteklemeye gelmesini tabii ki çok istiyoruz ama daha çok yapacak işimiz var. Önümüzde 3 potansiyel maç var öyle düşünmemiz gerekiyor. Odaklı bir şekilde kalıp 2. maçta nasıl oynadıysak 3. maçta da öyle oynamamız gerekiyor.

Fenerbahçe SK