Lebron, Kobe’nin Yasını Tutmaya Devam Ediyor

Lebron, Kobe’nin Yasını Tutmaya Devam Ediyor

21 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: baskethaber basket

NBA‘in ve Los Angeles Lakers‘ın efsane isimlerinden Kobe Bryant, bu yılın başında geçirdiği helikopter kazası ile hayatını kaybetmiş, tüm spor dünyasını gözyaşlarına boğmuştu. Onun aramızdan ayrılışına halen alışamadık.

Bu habere en çok üzülen, yıkılan isimlerden biri ise Los Angeles Lakers’ın şuanki yıldızı Lebron James olmuştu ve görünen o ki süper yıldız dostunun vefat haberine halen alışabilmiş değil…

Spectrum Sports’un Los Angeles Lakers muhabiri Mike Trudell’in haberine göre James, Bryant ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

Onu düşünmediğim bir gün olmuyor. Lakers’ın da onu hatırlamadığı bir gün olmuyor. Ayrıca sadece onu da değil, Gigi, Vanessa ve diğer kızları da sürekli düşünüyorum.

Onlar bu organizasyonun tarihindeki herkesten daha çok bu ailenin parçası. Biz de o sebeple 24, 8 ve 2 numaralı formaları onların anısının büyüklüğünü hatırlatmak için gururla giyiyoruz.

Eurohoops

EDİTÖR YORUMU:

NBA basketbolundan uzak olduğumuz, özlem duyduğumuz bu günlerde Kobe’yi de bir ayrı özlüyoruz. Lebron haklı o gerçekten Lakers ailesinin çok önemli bir parçası ve özellikle bu sezon, geri dönüş maçları sonrası şampiyonluğu kazanarak ona armağan etmek isteyen istekli bir Lebron ve Lakers takımı izleyeceğiz. Efsanenin anılması ve şampiyonluğun ona itaf edilmesi gerekiyor gerçekten, bu nedenle benim de gönlüm bu sezon Lakers’ın kupayı kaldırması ve sezonun Kobe Bryant sezonu olarak tarihe geçmesinden yana.