OGM Ormanspor Ve Bahçeşehir Koleji Karşılaşması Sona Erdi

OGM Ormanspor Ve Bahçeşehir Koleji Karşılaşması Sona Erdi

16 Mart 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

ING Basketbol Süper Ligi’nde 23’üncü hafta müsabakası için OGM Ormanspor ve Bahçeşehir Koleji karşı karşıya geldi. Müsabaka 111-105 skorla sona erdi. Kazanan ekip Ormanspor oldu.

ING Basketbol Süper Ligi’nin 23’üncü hafta mücadelesi için OGM Ormanspor ve Bahçeşehir Koleji ekipleri kozlarını paylaştı. Oyun 111-105 skorla sona erdi. Bahçeşehir ekibi parkeden mağlup ayrıldı.

İki takım için de son derece tempolu başlayan süreç, ilk periyodun sonunda da oyunu skora yansıttı. İlk çeyreği iki ekip de 28-28 eşitlikle tamamladı. İkinci çeyrekte ise Bahçeşehir ekibi daha baskın gelmeyi başardı ve soyunma odasına 54-50 sayı farkı ile üstün girmeyi başardı.

Oyunun ikinci devresinde daha da baskın oynayan ev sahibi ekip, farkı artırmayı başardı ve son çeyreğe 75-68 skorla önde girdi. Fakat son çeyrekte konuk ekibin bir anda hücuma geçmesi ve maçı ele almasıyla skorlar 95-95 eşitlendi.

Maç Uzatmalara Gitti

Uzatmalara giden oyunun kazananı ise 111-105 sayı farkı ile Ormanspor ekibi oldu. BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksinde oynanan oyunun yönetim kadrosunda ise Emin Moğulkoç, Ali Şakacı ve Polat Parlak görev aldı.

Müsabakanın skorer isimleri ise ev sahibinde 29 sayı ile Golden olurken, konuk ekipte 34 sayı ile Warren oldu.