Olympiakos – Valencia İddaa Tahmini 11.10.19

Posted by

Turkish Airlines Euroleague 2.hafta mücadelesinde Olympiakos Cuma saat 21:30’da Valencia ile karşılaşacak.iddaa bu macta deplasman lehine +7.5 handikap açarken, BETS10 ise +8.5 handikap verilmiştir.

Olimpiakos için kabus gibi geçen sezondan sonra bu sezonda kaldıkları yerden devam ediyorlar. Euroleague ilk macında Asvel’e karşı deplasmanda kaybettiler. Bunun üzerine Koç David Blatt ile yollarını daha ilk haftadan ayırdılar. Yunan temsilcisi tecrübeli oyuncuları Printezis ve Milutinov ile ayakta kalmaya çalışıyor fakat diğer oyunculardan fazla destek alamadıkları için hücumda çok yetersiz kalıyorlar.Valencia maçında öncesi takımda önemli bir sakatlık yok. Ayrıca bu maça yardımcı koçları ile çıkacaklar.

Valencia bu sezon yeniden Euroleague sahnesine döndü.Son iki deplasman macını kaybetti ve ilk Euroleague macında Cska’ya farklı yenildiler.Son lig macında ise Betis’ rahat geçtiler. İspanyol temsilcisinin skor yükünü Motum ve Dublijevic çekiyor. Maç öncesi Jordon Loyd’un durumu maç saatinde belli olacak.

Valencıa’nın Yunan temsilcisini bu durumda yakalamışken, deplasmanda süpriz yapmaya çalışacağı görüşündeyim. Olimpiakos’un hücumda bu kadar zorlandığı dönemde bu maçta handikabı da yanıma alarak tercihimi Valencıa’dan yana kullanacağım.

İddaa Oranı: 2 (+7.5) – 1.50

Avrupa Bahis Oranı: 2 (+8.5) – 1.56

Güven İndeksi: 8