OLIMPIA MILANO- ZALGIRIS KAUNAS İDDAA TAHMİNİ 11.10.19

Posted by

Turkish Airlines Euroleague 2. hafta mücadelesinde Olimpia Milano Cuma saat 21.45’te Zalgiris Kaunas ile karşılaşacak. İddaa bu maçta ev sahibi galibiyetini 1.40 olarak açıklarken BETS10 ise 1.60 olarak açıklamıştır.

Olimpia Milano kötü geçen sezondan sonra ciddi bir değişime giden klüplerden oldu.İtalyan temsilcisi koç Messina’yı göreve getirerek bu sene yıllardır uzak kaldıkları play-off hedeflerine ulaşmaya çalışacak. Kadrosuna son Dünya Şampiyonasının yıldızlarından Luis Scola’yı, İspanyol guard Sergio Rodriguiez, Aron White ve Roll gibi önemli oyuncular kattılar. Ama Euroleague ilk maçında Bayern Munih deplasmanından yenilgi ile ayrıldılar.Scola’nın 17 sayısı bu maçta yeterli olmadı. İtalyan temsilcisinde Zalgiris maçı öncesi Shelvin Mack, Nedovic ve Guaditis sakat isimler, Micov’un ise durumu maç saatinde belli olacak.

Zalgiris Kaunas sezon öncesi koçları Jasikevicius’u elinde tutmayı başardı. Fakat ana rotasyon oyuncularını elde tutamadı ve kaybettikleri oyuncuların yerlerini Landale, Lekavicius, LeDay, Alex Perez ve Hayes transferleriyle doldurmaya çalışacaklar. Euroleague ilk haftasına kendi evlerinde İspanyol temsilcisi Baskonia karşısında 12 sayı farkla kaybederek başladı. Kadro kalitesi olarak geçen yıla göre daha zayıf durumdalar ve Jasikevicius bu yılda şapkadan tavşan çıkarmaya çalışacak. Ama şuan için bu çok kolay gözükmüyor. Maç öncesi Zalgiris’te tek eksik Birutis.

Olimpia Milano yıldız isimleri Scola, Rodrıguez ve ev sahibi olmanın avantajı ile geçen yıla göre güç kaybeden Zalgiris karşısında bir adım önde. Bu yüzden tercihimi ev sahibi galibiyetinden yana kullanacağım.

İddaa Oranı: Evsahibi Galibiyeti- 1.40

Avrupa Bahis Oranı:Evsahibi Galibiyeti- 1.60

Güven İndeksi: 8