Paul George Maç Sonrası Açıklama Yaptı

27 Ağustos 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Basketbol kariyerinin en kötü play-off şut performansını Dallas Mavericks ekibi ile olan mücadelesinde gösteren Dallas Paul George, önemli açıklamalara imza attı. 35 sayılık performansının ardından açıklama yapan sporcu, karanlık bir noktada olduğunu belirtti.

Paul George, basketbol kariyeri sürecindeki en kötü play-off şut performansını yaşadı. Dallas Mavericks ile olan mücadelesinde 35 sayılık performans gösteren oyuncu, maç sonrası önemli açıklamalara imza attı.

Anksiyete Yaşadım

Maç sonrası vermiş olduğu röportajda, karanlık bir noktada olduğunu söyleyen sporcu, her şeyden biraz olduğunu belirtti. Zihinsel sağlık durumunu hafife aldığını ve anksiyete yaşadığını söyleyerek, biraz da depresyona girdiğini ekledi.

2, 3 ve 4’üncü maçlarda orda değilmiş gibi hissettiğini belirten Paul George, yanında olan ve konuşan insanlar için de teşekkür dileklerinde bulundu. Çok büyük yardımları olduğunun altını çizerek, toparlanmalarında yardımcı olduğunu ekledi. Bu sayede kendini bulduğunu belirten sporcu, ne kadar teşekkür etse az olacağını belirtti.

Başarılı oyuncu, 2, 3 ve 4’üncü maçlarda toplamda 34 sayı atmasının ardından, beşinci maçında ise 12/18 ile şut atarak 35 sayıya imza atmış oldu.

1954-1955 sezonundan bu yana 25 dakika ya da daha az süre alarak 35 sayıya ulaşan ilk oyuncu olmayı da başardı.

Güncel Yazılar