REAL MADRİD-MACCABI TEL AVIV İDDAA TAHMİNİ 10.10.19

10 Ekim 2019 Kapalı Yazar: Selimcan

EUROLEAGUE 2. hafta mücadelesinde Real Madrid Perşembe saat 22.00’da İsrail temsilcisi Maccabi Tel Aviv ile karşılaşacak. İddaa bu maçta ev sahibi sayı limitini 85.5 olarak belirlemişken Bets10 ise limiti 86.5 olarak belirlemiş.

Real Madrid sezona İspanya süper kupasını alarak hızlı bir giriş yaptı. İlk EuroLeague maçında temsilcimiz Fenerbahçe karşısında hızlı bir giriş yaparak, temsilcimizi mağlup etmeyi başardı. Real Madrid geçen yılkı kadrosunu korurken, üzerine İspanya Ligi MVP’si Laprovittola ve Khimki’den J. Mickey’i kadrosuna ekledi. Bana göre bu senenin en büyük şampiyonluk adayı konumundalar.Avrupa’nın en formda guardı Campozzo’nun direksiyonda olduğu Real Madrid yüksek tempo basketbolu oynayarak, rakiplerini rahat bir şekilde geçmekte. İspanyol temsilcisinde maç öncesi tek eksik lisansı çıkarılmayan Thompkins. Sakatlığı bulunan Caroll’ın bu maçta oynaması bekleniyor.

Maccabi Tel Aviv ise İsrail süper kupada kaybederek sezona başlamıştı. İlk EuroLeague maçındaki Khımki karşısında 89 sayı yiyerek kaybettiler.İsrail temsilcisine baktığımızda genel olarak sürelerin paylaşıldığı ve yüksek tempoda oynamaya çalıştıklarını gözlemliyoruz. İsrail temsilcisinin en önemli silahları, Omar Casspi, Tarık Black ve temsilcimiz Wilbekin olmasını beklıyorum. Savunma olarak güven vermeyen, hücumu ile ayakta durmaya çalışan bir takım konumundalar.

Real Madrid’in bu kadar formda girdiği sezonda, savunma olarak istenilen seviyede olmayan Maccabi Tel Aviv karsısında, Camppazzo, Lull ve Tavares ile 90 sayıları bulabileceği düşüncesindeyim.Bu yüzden bu macta tahminimi Real Madrid’in sayı limitini aşması yönünde kullanacağım.

İddaa Oranı: Üst (85.5) 1.50

Avrupa Bahis Oranı: Üst (86.5) 1.75

Güven İndeksi: 8