Şampiyonlar Ligi’nde 3 Temsilcimiz Sahaya Çıkacaklar

FIBA Şampiyonlar Ligi‘nde ilk hafta mücadeleleri Salı programıyla devam ediyor ve bu akşam 3 temsilcimiz birden, Tofaş, Darüşşafaka ve Pınar Karşıyaka sahne alacaklar.

Salı günü, 5 Ekim’de oynanacak 7 maçtan 3 tanesinde yüreklerimiz temsilcilerimiz ile beraber atacak.

İlk maçta Tofaş saat 19:00’da Belçika ekibi Oostende’yi konuk edecekken karşılaşma Tivibu Spor 2 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Temsilcimiz BSL’deki 2 maçını da kazanırken, Belçika şampiyonu ise bu sezon 4 maçının tamamını kazanarak gelecek bu maça.

İkinci maçta ise diğer temsilcimiz Daçka, Romanya şampiyonu Cluj Napoca’ya konuk olacak. Karşılaşma 19:30’da başlayacak ve Tivibu Spor 3 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Temsilcimiz BSL’deki 2 maçından birini kazanırken, Cluj ise bu sezon ligde çıktığı 2 maçı da kazandı.

Üçüncü ve son maçta ise geçen sezonun finalisti olan temsilcimiz Kaf-Kaf deplasmanda Hapoel Jerusalem’e konuk olacak. Saat 21:00’da başlayacak olan karşılaşma Tivibu Spor 4 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Temsilcimiz BSL’deki ilk 2 maçını da kazanırken Jerusalem ise henüz İsrail Winner Ligi’nde sezonu açmadı.