Shane Larkin A Milli Takım Kadrosunda Yer Almadı

Shane Larkin A Milli Takım Kadrosunda Yer Almadı

15 Şubat 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

A Milli Erkekler Basketbol Takımı kadrosunda yer almayacak Shane Larkin, sakatlığı sebebiyle Türkiye’yi de üzdü. Yaşamış olduğu sakatlık sebebiyle kadroda yer almayacağı duyurulan yıldız Anadolu Efes oyuncusunun, 10 gün boyunca forma giyemeyecek olması da edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

 

A Milli Erkekler Basketbol Takımı FIBA 2021 Erkekler Şampiyonası Elemeleri için kadroları belirleyen Türkiye, kadrosunda Shane Larkin ismine yer vermeyince, herkes tarafından bu durumun sebebi merak edildi.

 

Edinilen bilgilere göre de başarılı sporcunun sakatlığı sebebiyle ay yıldızlı formayı giyemeyeceği öğrenildi. FIBA 2021 Erkekler Şampiyonası Elemeleri için Hollanda ve İsveç ekipleri ile karşı karşıya gelecek ay yıldızlı ekibimizde, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına yeni geçen ve Türkiye’nin en sevdiği ve merak ettiği oyuncular arasında yer alan Larkin ise yer alamayacak.

Mücadeleler Hollanda Ve İsveç İle Olacak

Hollanda ve İsveç ekipleri ile de 2021 Avrupa Şampiyonası Elemeleri için karşı karşıya gelecek olan ekibimizde yer almamanın yanı sıra Anadolu Efes’in efsane oyuncusu Larkin, sakatlığının ciddiyeti sebebiyle de 10 gün kadar forma giyemeyecek.