Toddrick Gotcher Ülkeden Ayrılma Kararı Aldığını Sosyal Medya Üzerinden Açıkladı

Toddrick Gotcher Ülkeden Ayrılma Kararı Aldığını Sosyal Medya Üzerinden Açıkladı

22 Mart 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

ING Basketbol Süper Ligi’nde yer alan Beşiktaş Sompo Sigorta ekibinin Amerikalı sporcusu Toddrick Gotcher, koronavirüs salgını sebebiyle takımdan ayrıldı.

 

ING Basketbol Süper Ligi’nde yer alan Beşiktaş Sompo Sigorta ekibinde forma giyen Amerikalı sporcu Toddrick Gotcher, tüm dünyada görülen ve Türkiye’de de her geçen gün vaka sayısının arttığı yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle ve ülkeden ayrılma kararı aldı.

 

Konuya ilişkin açıklama ise sporcunun menajerinden geldi. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada oyuncunun ülkeden ayrılığı kesinleşti.

 

Ailesinin Yanına Gitmek İstiyor

Beşiktaş Sompo Sigorta’da forma giyen Amerikalı oyuncu Toddrick Gotcher, menajeri Obrad Fimic ile sosyal medya hesabı üzerinden ülkeden ayrıldığını duyurdu.

 

Koronavirüs salgını sebebiyle takımdan ve ülkeden ayrılan, ailesinin yanına giden Amerikalı oyuncunun ise FIBA Şampiyonlar Ligi’nde maçların kazanılması açısından büyük bir öneme sahip olunduğu vurgulandı. Son 3 ödemesinin ise alınmamasına rağmen kulüpten ayrılmamış olduğuna da dikkat çekti.

 

Takımın oyuncularından olan James McAdoo, Jordan Theodore ve Shaq McKissic ise maaşlarını alamadıkları için takımdan ayrılma kararı almışlardı.