Afyon’un Yeni İsim Sponsoru HDI Sigorta

Afyon’un Yeni İsim Sponsoru HDI Sigorta

10 Ağustos 2020 Kapalı Yazar: baskethaber basket

Geçtiğimiz sezon mali zorlukların üstesinden gelerek ING Basketbol Süper Ligi‘ne renk katan bir kadro kuran ve taraftarı ile ligimizin zorlu deplasmanlarından biri olan Afyon Belediye Basketbol‘un yeni sponsoru belli oldu.

Bu sezon forma sponsoru olan HDI Sigorta, yapılan yeni anlaşma gereği artık takımın isim sponsoru olacak ve yeni sezonda HDI Sigorta Afyon Belediye Basketbol olarak sahne alacaklar.

Konuyla ilgili HDI Sigorta genel müdürü Ceyhan Hancıoğlu‘nun açıklamaları şöyleydi:

Elimizden geldiğince çok spor kulübüne dokunmaya çalışıyor, ülke sporuna ve sporcusuna destek sağlayacak her fırsatta yanlarında olmaya gayret ediyoruz. Geçtiğimiz yıl formalarında ismimizi taşıyarak bizleri gururlandıran Afyon Belediyespor Basketbol Kulübü ile yeni bir anlaşmaya imza atıyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu anlaşma aynı zamanda kadim bir dostluğun başlangıcıdır. HDI Sigorta Afyon Belediyespor takımımıza yeni sezonda başarılar diliyorum.

Kulüp başkanı Cömert Küce ise bu anlaşmayı şöyle değerlendirdi:

Geçen sene büyük bir özveri ile çıktığımız bu meşakkatli yolda desteğe ihtiyaç duyduğumuzda bize can-ı gönülden kapılarını açan HDI SİGORTA ve Genel Müdürü Sayın Ceyhan Hancıoğlu ile bu ortaklığımızı bu sene daha da ileri taşıyarak büyük bir aile olmaya karar verdik. Basketbol takımımıza isim sponsoru olan, çıktığımız yolda yolumuza yol olan, gücümüze güç katan HDI SİGORTA ailesine ve özellikle Sayın Ceyhan HANCIOĞLU’na sonsuz teşekkürler. Uzun yıllar birlikte nice başarılara imza atmak dileğiyle, iki taraf için de hayırlı uğurlu olsun.