Beşiktaş Kadrosuna Bir İsim Daha Kattı

Beşiktaş Kadrosuna Bir İsim Daha Kattı

9 Ağustos 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Koronavirüs salgını sonrasında basketbol liglerinin tescil edilmesi ile ara verilen spor faaliyetlerinde hareketlilik başladı. Yeni sezon için transfer hazırlıklarını sürdüren spor kulüpleri, iddialı kadro kurmak için de yoğun tempo ile çalışmalarına başladı.

Türkiye Basketbol Federasyonu kararıyla ‘Beyaz Sezon’ ilan edilen liglerde, gelecek sezon hazırlıklarına yoğunlaşma başladı. Ağustos ayına girilmesiyle beraber, transfer çalışmalarına hızlandırma sürecine de girilmiş oldu.

Bu dönemde özellikle de transferleri ile gündem olan Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı, yeni bir ismi daha kadrosuna kattığını duyurdu. Siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre Amerikalı yıldız isim De’Jon Davis ile anlaşmaya varıldı.

Yeni sezon için sıkı bir kadro yapılanmasına giren Beşiktaş, transfer çalışmalarına ise devam edecek gibi görünüyor.

Bu sezon istenildiği gibi çıkmadığı için ve sezonun neredeyse yarısında koronavirüs sebebiyle veda etmek zorunda kalındı. Bu dönemi de transfer için değerlendiren spor kulüpleri de, yeni sezon için çalışmalara erkenden başlamış oldu.

2 Yıllık Anlaşma İmzalandı

Kadro yapılanma döneminde ise transferleri ile en sık gündeme gelen kulüp Beşiktaş oldu. Kulüpten yapılan son açıklamaya göre, Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı, Amerikalı sporcu De’Jon Davis ile de anlaşmaya vardı.

22 yaşındaki basketbolcuyla 2 yıllık anlaşma imzalandığı bilgisi de böylelikle verilmiş oldu.

Güncel Yazılar