Uzun Forvet Sadık Emir Kabaca Beşiktaş’a Geldi

Uzun Forvet Sadık Emir Kabaca Beşiktaş’a Geldi

10 Ağustos 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Yeni sezon hazırlıklarını devam ettiren Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı, transfer haberlerini arka arkaya duyurmaya devam ediyor. Edinilen bilgilere göre siyah beyazlı takım, son olarak Sadık Emir Kabaca ile sözleşme imzaladı. Teksüt Bandırma ekibinde forma terleten başarılı oyuncu, gelecek sezonda Kara Kartal için mücadelesini sürdürecek.

Basketbolda 2019-2020 sezonunun koronavirüs tedbirleri nedeniyle tescil edilmesinin ardından, yeni sezon çalışmalarına yönelim daha da arttı. Bu süreçte transferleriyle adını duyuran Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’nda da kadro yapılandırma çalışmalarına gidildi.

Daha genç ve dinamik bir kadro kurmayı amaçlayan siyah beyazlılarda, transferler ise son günlerde arka arkaya gelmeye başladı.

Takıma dahil olan isimlerle spor dünyasında gündem olan Beşiktaş, bir transferini daha resmen duyurdu. Teksüt Bandırma ekibinde forma terleten başarılı oyuncu Sadık Emir Kabaca ile anlaşmaya varan Kara Kartal, sözleşme imzalandığının bilgisini de verdi.

3 Yıllık Sözleşme İmzalandı

Uzun forvet mevkiinde mücadele eden başarılı oyuncuyu kadroya dahil eden Beşiktaş, 20 yaşındaki oyuncuyla 3 yıllık anlaşma imzaladı.

Konuya ilişkin kulübün resmi internet sitesi üzerinden açıklama yapıldı.

Son olarak Teksüt Bandırma’da forma terleten 20 yaşındaki Sadık Emir Kabaca, gelecek sezonda Beşiktaş için ter dökecek.

Güncel Yazılar