Bogdanovic’den Partizan ve Koç Obradovic Hakkında Açıklamalar

Bogdanovic’den Partizan ve Koç Obradovic Hakkında Açıklamalar

24 Ağustos 2021 Kapalı Yazar: baskethaber basket

NBA‘de Atlanta Hawks forması ile her geçen gün kendisini kanıtlayarak yıldız seviyesine yaklaşan Sırp milli takımının da en önemli silahlarından biri olan Bogdan Bogdanovic eski takımı Partizan ve Zeljko Obradovic hakkında açıklamalar yaptı.

Bogdanovic, 27 Ağustos – 29 Ağustos tarihleri arasında Kalemegdan’da düzenlenecek olan basketbol kampını tanıtmak için ülkesinde bir basın toplantısı düzenledi.

Sırp skorer basın toplantısında ayrıca eski takımı Partizan ve koç Obradovic hakkında da sorulan soruları yanıtladı.

Koç Obradovic’ten her zaman yüksek beklentilerim var. Ona tamamen inanıyorum, oyuncular onun tarzına uyum sağlayacak

BasketNews

Atlanta Hawks oyuncusu, kariyerini bitirmeden önce Partizan Belgrad’a dönme sözünü de unutmadığını belirterek, bu konu hakkında şunları söyledi:

Partizan Belgrad’a olan aşkımdan bahsetmeye gerek yok. Sözünü hatırlıyorum ve tutarım. Ne zaman olacağını göreceğiz.

BasketNews

Sırp Milli takımı hakkında da konuşan Bogdanovic, Olimpiyat elemelerinde takımı yalnız bıraktığı için üzgün olduğunu dile getirirken yaşanan hayal kırıklığıyla ilgili olarak şunları kaydetti:

Tabii ki yaz boyunca milli takımıma yardım edememek üzücü oldu. Takım arkadaşlarımı uzaktan destekledim. Olimpiyatlara gitmemek hayal kırıklığı oldu ama artık geleceğe odaklanmamız gerekiyor. Bir sonraki Olimpiyat Oyunları 2024’te Paris’te olacak, takvimi biliyoruz, çalışmamız ve hazırlanmamız gerekiyor.

BasketNews