Brad Stevens İle Yola Devam Edileceği Açıklandı

Brad Stevens İle Yola Devam Edileceği Açıklandı

13 Ağustos 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Amerikan Basketbol Ligi olan NBA’de mücadele eden Boston Celtics ekibi, Başantrenör Brad Stevens ile sözleşme yeniledi. Konuya ilişkin açıklama kulübün resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını, spor faaliyetlerinde de önemli aksaklıkların yaşanmasına neden oldu. Pandemiden en fazla etkilenen ülke ise açık ara farkla Amerika Birleşik Devletleri oldu

Dünyada her alanı olumsuz etkileyen yeni tip koronavirüs salgını sürecinde, sportif faaliyetlerde de sıkıntı yaratacak aksaklıklar meydana geldi. Bu süreçte Amerika’da da NBA ligi uzun bir dönem askıya alındı ve sonrasında tek merkezde oynanmak üzere 22 Temmuz itibariyle maçlara başlandı.

Bir yandan yeni sezon hazırlıklarına devam edilirken, bir yandan da kalan sezonu tamamlamaya çalışan spor kulüplerinde, sona eren sözleşmelere ilişkin de gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Amerikan Basketbol Ligi’nde mücadele eden Boston Celtics ekibi de bu süreçte transferleri ve sözleşmeleri ile NBA gündeminde ilk sıralarda yer alıyor.

Anlaşma Detayları Paylaşılmadı

Kulüpten yapılan açıklamaya göre Boston Celtics Başantrenörü Brad Stevens ile de sözleşme yenilediğini duyurdu. 2013 yılından bu yana takımın hocalığını yapan tecrübeli koçla yapılan anlaşmanın detaylarına ilişkin ise herhangi bir paylaşım yapılmaması dikkat çekti.

43 yaşında olan başarılı koç, NBA’de bugüne kadar toplamda 318 galibiyet ve 245 de mağlubiyet yaşadı.

Güncel Yazılar