Burak Gören Obradovic Ayrılışını Değerlendirdi

Burak Gören Obradovic Ayrılışını Değerlendirdi

26 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Türk Telekom Basketbol Takımı’nın Başantrenörü görevinde bulunan Burak Gören, sarı lacivertlilerin eski koçuna ilişkin konuştu. Müthiş bir basketbol antrenörünün Türkiye’den geçtiğini söyleyen hoca, Obradovic ile rakip olma şerefini tattıklarını belirtti.

Avrupa Ligi tarafından efsane olarak nitelendirilen eski Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic ile ilgili yorumlar gelmeye devam ediyor. Türk Telekom Basketbol Takımı Başantrenörü Burak Gören de, sarı lacivertli kulüpte yaşanan ayrılığın ardından konuşanlardan biri oldu.

Müthiş bir basketbol antrenörünün Türkiye’den geçtiğini söyleyen çalıştırıcı, Obradovic ile rakip olma şerefine de nail olduklarını belirtti. Türkiye’de çalışmış olmasından son derece memnun olduğunu ifade eden Gören, onu tanıma fırsatı yakaladıkları için de mutlu olduğunu ifade etti.

Fenerbahçe Beko ekibi ile yollarını ayıran ve 1 yıl boyunca antrenörlük yapmama kararı alan teknik ismin Türkiye adına önemine de ayrıca değindi.

Türk Telekom İle 4’üncü Sezonuna Başlayacak

Burak Gören, ülkeye çok önemli kazançlar sağlamış olduğunun da altını çizdi. Ayrıca Türk Telekom ile 4’üncü sezonuna başlayacak olan hoca, başkent ekibinde de istikrarlı bir dönem geçirdiklerini ifade etti.

Yeni sözleşmeden dolayı da çok mutlu olduğunu belirterek, Türk Telekom’un Türk spor tarihinde önemli bir yere sahip olduğuna vurgu yaptı.

Güncel Yazılar