Cedi Osman’dan Gündeme İlişkin Önemli Açıklamalar Geldi

Cedi Osman’dan Gündeme İlişkin Önemli Açıklamalar Geldi

11 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Milli basketbolcularımızdan olan Cedi Osman, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Sporcu, ay yıldızlı formayı giymeyi özlediğini ifade etti.

Amerikan Basketbol Ligi olan NBA ekiplerinden Cleveland Cavaliers ekibinde forma terleten Cedi Osman, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Ay yıldızlı formayı giymeyi özlediğini belirten milli basketbolcu, yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle evde vaktini geçirdiğini belirtti.

NBA ekiplerinden Cleveland Cavaliers’te forma giyen milli basketbolcumuz Cedi Osman, koronavirüs günlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Salgın sebebiyle vaktini evinde geçirdiğini belirten milli basketbolcu, basketbolun olmadığı bir hayatın kendisi adına çok zor olduğunu itiraf etti. Bir an önce durumun iyiye gitmesi dileklerinde bulunan başarılı sporcu, bu süreçte basketbolu da ne kadar özlediğini fark ettiğini belirtti.

Basketboldaki En İyi Beşli Serisinden Seçimleri

En çok da Türkiye için oynamayı çok özlediğini ifade eden sporcu, ay yıldızlı formayla yaşadıklarını da açıkladı. Tribünlerde milli marş okunmaya başladığında tüylerin diken diken olduğunu belirten basketbolcu, o anları düşünürken bile aynı hisleri yaşadığını ekledi.

25 yaşındaki başarılı milli basketbolcu, Türkiye tarihindeki en iyi basketbol beşlisine Kerem Tunçeri, Cedi Osman/Furkan Korkmaz, Hidayet Türkoğlu, Ersan İlyasova ve Mehmet Okur şeklinde cevap verdi.