Dimitris Itoudis: “Önümüzde Zorlu Bir Görev Var”

Turkish Airlines EuroLeague’in ikinci haftasında Anadolu Efes ile deplasmanda karşılaşacak CSKA Moskova’da baş antrenör Dimitris Itoudis zorlu mücadele öncesi oyunculardan Joel Bolomboy ile açıklamalarda bulundu.

EuroLeague’in son şampiyonuna karşı zorlu bir maçın kendilerini beklediğini belirten Dimitris Itoudis, takımının maça hazır olduğunu şöyle aktardı:

“Son şampiyona karşı oynuyoruz, bu da kendiliğinden zor bir maç haline geliyor. Anadolu Efes, 3 yıldır aynı takımla oynuyor, kadroya da bazı eklemeler yaptılar. Bu yüzden önümüzde zor bir görev var.”

Oyunculardan Joel Bolomboy ise Anadolu Efes maçına iyi hazırlandıklarını söylerken şunları kaydetti:

“Kesinlikle hazırız. Bu maçta savaşmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Sert idmanlar yaptık. Son mağlubiyetimizin ardından toparlanmak istiyoruz. Onlar da aynı şekilde, savaşmaya hazır durumda. Oyun planımıza sadık kalmamız, CSKA basketbolu oynamamız ve neyimiz var neyimiz yok sahaya yansıtmalıyız. Nikola Milutinov’un sakatlığından ardından 5 numarada oynayan ben dahil diğer uzunların öne çıkması gerektiğini biliyoruz. Ben de Nikola’nın yokluğunu ekstra enerji ve eforla kapatmaya çalışacağım.”