Edgaras Ulanovas Fenerbahçe Transferine İlişkin Konuştu

Edgaras Ulanovas Fenerbahçe Transferine İlişkin Konuştu

18 Ağustos 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe Beko ekibinde Litvanyalı yıldız Edgaras Ulanovas ile de anlaşmaya varıldı. Transfer sürecine ilişkin konuşan başarılı oyuncu, sarı lacivertli kulüpten teklif almanın harika bir duygu olduğunu ifade etti.

Fenerbahçe Beko ekibine transfer olan Edgaras Ulanovas, transfer sürecine ilişkin önemli itiraflarda bulundu. Sarı lacivertli kulüpten teklif aldığında, harika bir duygu hissettiğin söyleyen Litvanyalı basketbolcu, kariyeri açısından hayır diyemeyeceği bir teklif olduğunu ekledi.

Fenerbahçe’nin tarihini ve son yıllardaki hedeflerini bildiğini belirten yıldız, hedeflerine ulaşma potansiyelinin yanı sıra başarısının da farkında olduğunu vurguladı. Böyle bir takımdan ilgi görmenin de kendisini çok mutlu ettiğini ekleyerek, transfer sürecinin de çok uzun olmadığını paylaştı.

Igor Kokoskov Harika

Menajeriyle, ailesiyle ve koçla konuştuğunu belirten Edgaras Ulanovas, Fenerbahçe taraftarından da çok sayıda mesaj aldığını paylaştı. Ayrıca takım arkadaşlarından da çok sayıda mesaj geldiğini belirten sporcu, Fenerbahçe ailesinin de ne kadar büyük olduğunu bildiğini ifade etti. Bu süreçte bunu da tekrar görmüş olduğunun altını çizen sporcu, takımın başantrenörü olan Igor Kokoskov’a ilişkin ilk izleniminin de harika olduğunu vurguladı.

Transfer sürecinde de telefonla konuştuklarının bilgisini veren basketbolcu, her şeyden önce iletişimi çok iyi olan bir koç olduğunu belirtti.

Güncel Yazılar