Ekrem Memnun Petkim Galibiyetini Değerlendirdi

Ekrem Memnun Petkim Galibiyetini Değerlendirdi

9 Ekim 2021 Kapalı Yazar: basketbolhaberleri

ING Basketbol Süper Ligi’nin üçüncü haftasında deplasmanda Petkim’i 81-95’lik skorla mağlup eden Galatasaray NEF’te baş antrenör Ekrem Memnun maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Petkim karşısında kazandıkları için çok mutlu olduğunu dile getiren koç Memnun, maçla ilgili olarak şunları kaydetti:

“Deplasmanda kazandığımız için çok mutluyum. Geçen hafta iki uzatma sonucunda bir maç kaybettik. Hafta içi Şampiyonlar Ligi’nde kendi sahamızda önemli bir maç kazandık. Üç günde bir oynuyoruz. Öğlen 13.00’te oynanan çok erken bir maçtı. Onun için zihinsel olarak iyi hazırlanıp, iyi konsantre olup gelmeye çalıştık. Reaksiyondan ve oyuncuların konsantrasyonundan çok mutluyum.”

“Arada çok basit hatalar yaptık. İyi bir takım olma yönünde ilerlediğimizi düşünüyorum. Hataların sayısını azalttıkça daha iyi olacağız. Kazandığımız için çok mutluyum. Oyuncu arkadaşları tebrik ediyorum. Önümüze bakacağız. Çarşamba günü Bosna’daki maçımıza en iyi şekilde hazırlanıp oraya gideceğiz.”

Galatasaray.org

Galatasaray NEF, FIBA Şampiyonlar Ligi’nin ikinci haftasında 13 Ekim Çarşamba günü deplasmanda Boşnak temsilcisi Igokea ile karşılaşacak. Sarı kırmızılılar, bu karşılaşmanın ardından 16 Ekim cumartesi günü ligde Bahçeşehir Koleji’ni Sinan Erdem Spor Salonu’nda konuk edecek.