Ergin Ataman Tenis Kortlarında Da Harikalar Yarattı

5 Eylül 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Anadolu Efes ekibinin başarılı Başantrenörü Ergin Ataman önemli açıklamalara imza attı. Milli koç, Antalya’da katılmış olduğu tenis organizasyonunda gösteri maçı yaparak, basketboldaki başarısını korta da taşımış oldu.

Anadolu Efes ekibinin basketbol koçu Ergin Ataman katıldığı tenis organizasyonunda harikalar yarattı. Gösteri maçı yapan çalıştırıcı, basketbol branşındaki başarısını, korta da taşıdı.

Anadolu Efes kulübünün 41 senedir Türkiye’de basketbola en büyük yatırım yapan kulüp olduğunu ifade eden Ataman, Türk basketbolunun en önemli oyuncularının da kulüplerinden çıktığını ekledi.

2019 sezonunda Antalya Belek’te hizmete açılan ve 49 tenis kortu ile bölgenin en büyük tenis merkezlerinden biri haline gelen Megasaray Tenis Akademi, Ergin Ataman’ı ağırladı.

Anadolu Efes Kulübü’nün Başantrenörü Ergin Ataman, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi sporcusu Süleyman Deniz Gürsoy ile ikili oldu.

Milli tenisçi Ada Kumru ile MTA Başantrenörü Alaaddin Karagöz’e rakip olan Ataman, tek set oynanan maçta, harikalar yarattı.

Altyapıya En Çok Önem Veren Basketbol Kulübüyüz

Skorun 3-3 sona ermesinin ardından açıklama yapan koç, maçta dostluğun kazandığını söyleyerek, önemli açıklamalara da imza attı.

Anadolu Efes olarak 41 senedir altyapıya Türkiye’de en büyük yatırım yapan basketbol kulübü olduklarının altını çizdi. Bunun meyvelerini de aldıklarını belirten teknik isim, bugüne kadar Türk basketbolunun yetiştirdiği en önemli oyuncuları kulüpten çıkardıklarını ekledi.

Güncel Yazılar