Ersan İlyasova Hazırlık Maçında 8 Sayıya İmza Attı

Ersan İlyasova Hazırlık Maçında 8 Sayıya İmza Attı

27 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Amerikan Basketbol Ligi olan NBA takımlarından Bucks ekibinde forma terleten Ersan İlyasova, hazırlıklarda 20 dakika parkede kaldı. 8 sayı, 3 ribaunt ve 2 de asiste imza atmayı başardı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını, beraberinde spor faaliyetlerinde de ciddi bir aksaklığın yaşanmasına neden oldu. Bu zorlu süreçten en fazla etkilenen ülke ise Amerika Birleşik Devletleri oldu.

Küresel bir krize neden olan koronavirüs pandemisi sebebiyle askıya alınan basketbol ligleri için ise 30 Temmuz’da başlangıç kararı alınmıştı. Liglerin tescil edilmemesine ve tek bir şehirde gerçekleşerek tamamlanmasına da karar verildi.

Orlando’da tamamlanması planlanan NBA maçları için ise basketbol ekipleri yoğun bir çalışma sürecine girişti.

Orlando Walt Disney’de yer alan NBA Fanusu’nda çalışmalarını devam ettiren ekipte hazırlık maçlarının ise 3’üncü günü oynanıyor.

20 Dakika Parkede Kaldı

NBA Fanusu’nda hazırlık çalışmalarını sürdüren NBA ekiplerinin maçlarının 3’üncü gününde ise şampiyonluk adayları arasında Milwaukee Bucks ekibi vardı.

Bucks ekibi önce San Antonio Spurs’un sonrasında Sacramento Kings’i de 131-123 skorla mağlup etti. Takımda öne çıkan isimler arasında ise Ersan İlyasova yer aldı.

20 dakika boyunca parkede kalan milli basketbolcu, 8 sayıya, 3 ribaunda ve 2 de asiste adını yazdırdı.

Güncel Yazılar