Fenerbahçe Beko Ekibinde Maaş Krizi

Fenerbahçe Beko Ekibinde Maaş Krizi

30 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Türk Hava Yolları Avrupa Ligi’nin en önemli temsilcilerinden biri olan Fenerbahçe Beko ekibinde ödeme krizi yaşandığı iddia ediliyor. Yaşanan gecikmeler sebebiyle çok sayıda sporcunun da FIBA’ya şikayette bulunduğu öğrenildi. Bu isimlerin başını çekenlerden birinin de Sloukas olduğu ortaya çıktı.

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyada ekonomik krizin de yaşanmasına neden oldu. Türkiye’de pek çok sektör gibi sporu da etkileyen bu kriz, spor kulüplerini de ciddi anlamda zora soktu.

Sloukas’ın Hukuki Yollara Başvurma İddiası Gündem Oldu

Basketbol liglerinin tescil edilmesi ve şampiyonun da belirlenmemesi kararının ardından gelecek sezona hazırlık yapan kulüpler, oyuncuları ile de maaş sorunu yaşıyor. THY Avrupa Ligi’nin en önemli temsilcilerinden biri olan Fenerbahçe Beko ekibi de krizin yaşandığı takımlardan biri olarak gündeme düştü.

Oyuncuların ödemelerinde gecikme yaşanması, sarı lacivertli kulüpte sıkıntı yaşanmasına neden olurken, çok sayıda oyuncunun da FIBA’ya şikayette bulunduğu öğrenildi. Bu isimlerin başında ise Sloukas’ın geldiği iddia edildi.

Bazı yıldız isimlerin maaş sorunu nedeniyle ayrılık kararı almış olduğu takımda, Obradovic ile ilgili belirsizlik de devam ediyor. Söz konusu sorun Yunan basınında yer alırken, Sloukas’ın maaş ödemesi sorunu ile ilgili hukuki yollara başvurduğu yazıldı.

Güncel Yazılar