Fenerbahçe Beko İçin İbrahim Kutluay İddiası Geldi

Fenerbahçe Beko İçin İbrahim Kutluay İddiası Geldi

7 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Koronavirüs salgını sebebiyle spor kulüplerinde de özellikle yabancı antrenör ve sporcularda birtakım sorunlar yaşanmaya başladı. Bu süreçte Fenerbahçe Beko ekibinin Başantrenörü olan Obradovic de, geleceği belirsiz isimler arasına girdi. Semih Özsoy yerine ise İbrahim Kutluay iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Koroanavirüs salgını sebebiyle liglerin araya girmesinin ardından ülkesi Sırbistan’a giden Obradovic’in, yoluna Fenerbahçe Beko ile devam edip etmeyeceği merak konusu oldu. Gidip gitmeyeceği net olarak belli olmayan basketbol koçunun, anlaşmasının ise sezon sonuna kadar süreceği sık sık dile getirilen bir durum oldu.

Sarı lacivertli kulüpte ise bu anlamda bir hareketlilik yaşandı. Obradovic’in belli olmayan geleceği sürecinde, 2018 yılındaki kongreden bu yana şubenin başında yer alan Semih Özsoy’un görevden alındığı duyuruldu. Ulusal medyada yayınlanan haberlere göre ise, Özsoy’un başarısız olması nedeniyle böyle bir kararın alındığı yazıldı.

Efsane Kulübe Geri Dönebilir

Bu süreçte ise P&G şirketinin Türkiye-Kafkasya Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Tankut Turnaoğlu’nun ismi de ön plana çıkanlar arasında idi. Fakat Turnaoğlu’nun iş hayatının yoğun olması sebebiyle yerine efsane İbrahim Kutluay ile ilgili bir iddia atıldı.

Fenerbahçe ekibinin efsaneleri arasında yer alan İbrahim Kutluay, bu süreçte Fenerbahçe Beko’nun başına gelebilir.